Artikkel
Artikkel
Etter ett par "røde onsdager" (1. juledag og 1. nyttårsdag) er Burud igjen åpen onsdag 8.januar fra klokka 18:00 og utover til 21:00.
Om du har lyst på en kaffekopp og noe å bite i (kanskje det vanker noen tiloversblevne julekaker?) er det bare å stikke innom møterommet i verkstedbygget. Her finner du høyst sannsynlig noen med samme interesser som deg.
Så om du har fått ryddet unna de siste dagers snøfall, kan man med god sannvittighet unne seg noen timer på Burud.
Velkommen!
Neste onsdag, 15. januar, ryktes det at man klargjør bilbanen oppe i "Tre'ern-lokalet". Da blir det kappkjøring, nystekte vafler, kaffe og stor stemning. Om du har lyst til å prøve, men ikke har egen bilbane-bil, har klubben biler du kan låne. Nærmere informasjon om dette arrangementet kommer.
TrBj/
Tagger