Artikkel
Artikkel
Etter at vi hadde stor suksess med "Damenes Aften" sist onsdag, fortsetter vi å velge blant de innkomne Facebook forslagene vi fikk inn. Suksessen sist onsdag ble faktisk så formidabel at enkelte desperate forsøk på å snike seg inn utkledd som damer ble avslørt i porten. Men snille og omgjengelige som vaktene i porten på Burud er, slapp også disse desperate "drag-artistene" inn.
Nå førstkommende onsdag er det VW-bobler som blir tildelt krem-plassen ved kiosken.
Om vi skal stole på yr.no, kan det jo tyde på at man i hvertfall bør ha tett tak på VW-produktet sitt, men VW har jo som kjent også produsert amfibie kjøretøy. Så om man besitter et sådant kjøretøy kan det kanskje være en god tanke å benytte dette på onsdagskvelden.
Uansett, på Burud er det også god plass innendørs, både i muséet, i verkstedet og i annen etasje i Tre'ern. Kiosken holder selvsagt åpent, og kan som alltid varte opp med varme pølser, vafler, kaffe, brus og is til hyggelige Burud-priser.
Vel møtt!
TrBj/
Tagger